بهزیستی ملاردرسانه های اجتماعی محلی ملارد

برگزاری شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر در شهرستان ملارد

طی نشستی با حضور محمدرضا یزدانیار معاون سیاسی انتظامی فرمانداری، داود خادم رئیس اداره بهزیستی ، اعظم عینی معاون امور پیشگیری و سایر نمایندگان ارگان ها یازدهمین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر جهت بررسی و پیگیری امور مربوط به معتادین متجاهر و ... در شهرستان ملارد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی شهرستان ملارد، داود خادم ضمن تاکید بر اهمیت برگزاری اینگونه نشست ها و نقش آن در بهبود شرایط گفت: تشکیل این گونه جلسات میتواند با ایجاد هماهنگی میان ارگانهای داخل شهرستان نقش بسیار موثری را در کنترل آسیب در شهرستان ایفا نماید.

وی افزود: بانک اطلاعاتی از معتادین متجاهر در دی ما سالجاری تهیه گردیده که بررسی این افراد با توجه به سن، تاهل، بومی بودن ، ماده مصرفی و … توسط متخصصان و کارشناسان می تواند در جهت آسیب شناسی و انجام اقدامات بعدی توسط مراکز حمایتی بسیار موثر واقع شود.

در ادامه جلسه اعظم عینی معاون پیشگیری این اداره نیز ضمن ارائه آمار و عملکرد مراکز نگهداری از معتادین مسائلی را در خصوص انعقاد قرار داد با مراکز اقامتی میان مدت توسط شهرداری جهت نگهداری این افراد و مشکلات آنان مطرح نمود.

بررسی شرایط بیماران در مراکز اقامتی میان مدت، تاسیس مرکز جهت نگهداری معتادین و … از سایر مواردی بود که مقرر گردید توسط اعضا پیگیری شود .

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
منبع خبر
اینستاگرام بهزیستی ملارد

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا