شهرداری صفادشت

برگزاری دوره های آموزشی پرسنل در اولویت کاری شهرداری صفادشت

مسئول امور اداری و پرسنلی شهرداری صفادشت از برگزاری بالغ بر ۴۰۰ ساعت دوره آموزشی ویژه پرسنل این شهرداری در سال ۱۳۹۹ خبر داد.

منصور ورزدار، مسئول امور اداری و پرسنلی شهرداری صفادشت با این عنوان که آموزش پرسنل یک نوع سرمایه‌ گذاری است و باعث احساس ارزشمندی آنان در محیط کار می گردد از برگزاری بالغ بر ۴۰۰ ساعت دوره آموزشی جهت پرسنل شهرداری خبر داد و گفت؛ در سال گذشته و با همکاری مرکز جهاد دانشگاهی و مرکز آموزش استانداری دوره های آموزشی با هدف ارتقاء مهارت های شغلی کارکنان و پرسنل این شهرداری برگزار گردید.

 

وی همچنین ادامه داد؛ امسال نیز طبق روال سال گذشته علاوه بر برگزاری دوره‌ های آموزشی رسمی طبق دستورالعمل استانداری محترم با توجه به نیاز سنجی برخی از این مهارت ها جهت پرسنل به صورت دوره‌ ای در داخل سازمانی برگزار خواهد شد که درصدد هستیم سقف ساعت دوره مذکور را نسبت به سال گذشته تا دو برابر افزایش دهیم.

 

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا