ورزش ملارد

برگزاری دوره مربیگری فوتبال درجه D آسیا در صفادشت

این دوره به همت هیات فوتبال شهرستان ملارد و بخش صفادشت و همکاری واحد ورزش شهرداری صفادشت با حضور ۲۴ نفر به مدت ۷ روز زیر نظر مدرس رسمی فدراسیون فوتبال در صفادشت برگزار می گردد

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهرصفادشت ؛ این دوره به همت هیات فوتبال شهرستان ملارد و بخش صفادشت و همکاری واحد ورزش شهرداری صفادشت با حضور ۲۴ نفر به مدت ۷ روز زیر نظر مدرس رسمی فدراسیون فوتبال در صفادشت برگزار می گردد.

حسین مرتضوی فر مسئول واحد ورزش شهرداری صفادشت در خصوص برگزاری این دوره آموزشی گفت؛ هدف از برگزاری این دوره ها ارتقای سطح دانش فنی و پرورش مربیان علاقه مند به رشته فوتبال می باشد.

گفتنی است سعادت رئیس کمیسیون ورزش و جوانان شورای اسلامی، ملکی عضو شورای اسلامی، ضابطیان رئیس اداره ورزش شهرستان و آقاولی سرپرست اداره ورزش و جوانان صفادشت از برگزاری این دوره بازدید کردند.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا