شهرداری صفادشتنماینده مجلس شورای اسلامی حوزه مشق

برگزاری جلسه بررسی مشکلات شهرک مهر صفادشت با حضور مسئولین شهرستان

نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی از روند پیشرفت احداث پروژه های عمرانی شهرک مهر صفادشت اعلام رضایتمندی کرد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری صفادشت؛ طی نشستی که با حضور حق وردی نماینده مردم شهرستان های شهریار ، قدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی، حجت السلام خوبرو امام جمعه بخش، کریمی شهردار صفادشت ، اعضای شورای اسلامی شهرو نمایندگان ادارات شهرستان و جمعی از شهروندان در شهرک مهر این شهر برگزار گردید ، نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی از روند پیشرفت و اجرای پروژه های عمرانی و رفاهی این شهرک با همت شورا و شهرداری صفادشت اعلام رضایتمندی نمود.

 

گفتنی است در این جلسه که به منظور بررسی مسائل و مشکلات شهروندان محترم شهرک مهر صفادشت برگزار گردید شهروندان خواستار توسعه امنیت اجتماعی، رفع مشکل تعاونی های انبوه ساز ، رفع بیکاری و مشکلات اشتغال زایی، کاهش آسیب های اجتماعی و …  از نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و روسای ادارات و ارگان های حاضر در جلسه شدند.

قابل ذکر است، شهرداری صفادشت با حمایت شورای اسلامی شهر طی سه سال اخیر به منظور رفاه حال شهروندان و تامین نیازهای عمرانی، خدماتی و رفاهی آنها مجموعاً بالغ بر ۵٠ پروژه عمرانی را تاکنون احداث و در دست اجرا دارد.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
منبع خبر
شهرداری صفادشت

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا