بهداشت و درمان ملاردکرونا در ملارد

برگزاری جلسه آموزشی ویژه داوطلبین طرح شهید سلیمانی در ملارد

جلسه آموزشی رهگیری، مراقبت، پایش و نظارت طرح شهید حاج قاسم سلیمانی در مدیریت و کنترل اپیدمی کووید ۱۹ به شیوه محله و خانواده محور برای جمعی از داوطلبان بسیجی برگزار شد.

با هماهنگی واحد آموزش و ارتقای سلامت و حوزه بسیج خواهران سرآسیاب به منظور اطلاع رسانی و آموزش  بسیجیان در بیماریابی کووید ۱۹ در طرح شهید حاج قاسم سلیمانی کلاس آموزشی با محوریت رهگیری، مراقبت، پایش و نظارت در پایگاه بسیج امام حسین (ع) سرآسیاب مورخ ششم بهمن ۹۹ برگزار شد.

 

در ابتدا عبدی کارشناس آزمایشگاه در خصوص اصول حفاظت فردی و آشنایی با انواع روش های نمونه گیری کووید-۱۹ به صورت تئوری و عملی ارائه مطلب کرد. سپس قریب زاده نماینده بسیج جامعه پزشکی شبکه در رابطه با اهداف و کلیات طرح و شرح وظایف داوطلبین در بخش مراقبتی و حمایتی توضیحاتی ارائه داد.

مهندس اسماعیلی در رابطه با کلیات بهداشت محیط در بخش نظارتی این طرح به خصوص بررسی وضعیت پروتکل های بهداشتی مقابله با کووید ۱۹ در مراکز و اماکن تجمعی با اولویت حفظ سلامت داوطلبان مطابق با چک لیست تدوین شده، نکات لازم را یادآور شد.

میرزایی کارشناس مسئول واحد سلامت روان روش های کاربردی ارتباط موثر و راههای کنترل استرس را آموزش داد و در پایان  به سوالات  داوطلبین پاسخ داده و چک لیست بازرسی و پمفلت های آموزشی در بین داوطلبین توزیع شد.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
منبع خبر
وب سایت شبکه بهداشت و درمان ملارد

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا