مناسبت ها ملارد

برنامه های فرهنگی هنری سالگرد شهادت سردار سلیمانی در ملارد تشریح شد

با نزدیک شدن به ایام سالروز شهادت سردار سلیمانی، برنامه های فرهنگی هنری شهرستان ملارد با حضور مسئولین تشریح شد.

با نزدیک شدن به ایام سالروز شهادت سردار سلیمانی، برنامه های فرهنگی هنری شهرستان ملارد با حضور مسئولین تشریح شد.  

در این جلسه هماهنگی برنامه های فرهنگی هنری بزرگداشت سردار شهید سلیمانی، جابر کریمی سرپرست فرمانداری، ضمن تاکید بر رعایت کامل پروتکل‌ های بهداشتی در مراسمات، در خصوص هماهنگی فضاسازی شهری و عدم موازی کاری ادارات، برگزاری مسابقات قرآنی، فرهنگی و پویش های مردمی با موضوع زندگینامه و مکتب سردار شهید سلیمانی، شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) و هفته بصیرت خواستار هر چه باشکوه‌ تر برگزار شدن این مراسم شد.

وی افزود: استفاده از ظرفیت های مردمی و بهره‌ گیری از ظرفیت فضای مجازی از مهمترین ارکان هستند و باید تلاش شود تا برنامه‌ های منسجم و با کیفیتی در راستای گسترش و تعمیق فرهنگ ایثار و شهادت، استکبار ستیزی، تبیین سیره  مکتب سردار دل‌ ها حاج قاسم سلیمانی برگزار گردد.

در ادامه امیر اسمعیل پور روشن رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ملارد به تشریح برنامه های فرهنگی هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ملارد در ایام شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی پرداخت .

وی از جمله برنامه های فرهنگی هنری این اداره را برگزاری عصر شعر و خاطره گویی، کارگاه نقاشی سردار دلها، اجرای نمایش صحنه ای، کارگاه خوشنویسی و همچنین فراخوان تولید و نشر محتوا با عنوان “من و سردار دلها ” برشمرد.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
منبع خبر
خبرگزاری شبستان

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا