گزارشات ویدئویی ملارد

برطرف شدن تداخلات ارضی شهرستان ملارد

معاون وزیر راه: تداخلات اراضی ملارد تا پایان سال برطرف می شود.

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: تداخلات اراضی شهرستان ملارد که برای شهروندان، صنعتگران و کشاورزان ملاردی مشکلاتی ایجاد کرده بود تا پایان سال برطرف می شود.

مهرآبادی در بازدید از شهرک گلهای ملارد با بیش از 3 هزار نفر جمعیت گفت: متاسفانه در سالهای گذشته یک شرکت تعاونی اقدام به ساخت شهرک مسکونی ویلایی کرده بود که با گذشت چندین سال همچنان نتوانسته است برای صاحبان واحد های مسکونی سند واگذار کند و این مجموعه به علت اینکه هنوز تحویل شهرداری ملارد نشده است خدماتی به این شهرک داده نمی شود.
وی گفت: تداخلات اراضی این شهرک مسکونی با اقدامات صورت گرفته بزودی مرتفع شده و این شهرک به شهرداری ملارد تحویل داده می شود تا خدمات مورد نیاز این مجموعه تامین گردد.
وی با اشاره به اینکه شهرک صنعتی دهک با 110 واحد صنعتی فعال و شهرک کشاورزی گلخانه ای دهک با 20 گلخانه فعال همچنان به علت نداشتن سند از خدمات و تسهیلات دولتی بی بهره اند ، افزود: طرح کداکس در این منطقه بصورت مشخص نهایی نشده است که این موضوع هم برای صنعتگران و کشاورزان مشکلاتی بوجود آورده که لازم است با بازنگری در طرح کداکس منطقه این مشکل برطرف شود.
مهرآبادی با اشاره به اینکه پروژه مسکن مهر در کشور تا پایان سال بطور کامل تعین تکلیف می شود، افزود: عمده ترین مشکلات مسکن مهر در کشور و مسکن مهر صفادشت کم کاری برخی از پیمانکاران است که تذکرات لازم به آنها داده شده است که واحد های در دست ساخت خود را تعیین تکلیف کرده و به متقاضیان واگذار کنند.
قائم مقام وزیر راه و شهرسازی گفت: مشکلات تداخلات ارضی و مسکن مهر صفادشت با دستورات صادر شده حداکثر تا پایان سال بطور کامل برطرف می گردد.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
منبع خبر
خبرگزاری صدا و سیما

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا