آموزش و پرورش ملارد

بازدید وزیر آموزش و پرورش از نحوه آموزش های حضوری دانش آموزان در ملارد

وزیر آموزش و پرورش، صبح امروز، باحضور در مدرسه خیرساز زنده یاد کبری زرگران ملارد، از نحوه حضور و آموزش های حضوری دانش آموزان در کلاس های درس، بازدید کرد.

صبح امروز یوسف نوری؛ در سفر خود به ملارد، با حضور در دبیرستان متوسطه دوره اول زنده یاد بانو کبری زرگران، از حضور دانش آموزان در کلاس درس این شهرستان بازدید و از نزدیک در جریان روند آموزش های حضوری دانش آموزان و نحوه رعایت پروتکل های بهداشتی در مدارس، قرار گرفت.

در این بازدید وزیر آموزش و پرورش، با تعدادی از دانش آموزان و معلمان، پیرامون مسائل آموزش و پرورش شهرستان ملارد، گفت و گو کرد.

شایان ذکر است؛ آموزش و پرورش شهرستان ملارد دارای ۲۸۳ باب آموزشگاه دولتی و ۵۲ آموزشگاه غیردولتی با ۲ هزار و ۹۷۰ کلاس درس و فعالیت ۴ هزار و ۲۵۰ فرهنگی است،که آموزش و تربیت  ۸۱ هزار و ۷۰۰ دانش آموز را بر عهده دارد.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
منبع خبر
برنا

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا