بهزیستی ملاردنماینده مجلس شورای اسلامی حوزه مشق

بازدید نماینده مجلس شورای اسلامی از ستاد اداره بهزیستی شهرستان ملارد

همزمان با نزدیک شدن به دهه مبارک فجر طی جلسه ای حسین حق وردی نماینده مردم شهرستانهای قدس، شهریار و ملارد از اداره بهزیستی شهرستان ملارد بازدید و با پرسنل این اداره دیدار نمود.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی شهرستان ملارد، داود خادم ضمن عرض خیر مقدم، به تشریح فعالیتها مشکلات و چالش های جامعه هدف بهزیستی در این شهرستان پرداخت و آماری را در خصوص تعداد افراد دارای معلولیت، مراکز غیردولتی و … ارائه نمود.

 

خادم گفت: سازمان بهزیستی بیش از هر چیزی بر پایه خیرخواهی ، اخلاق مداری و انسان دوستی همه افراد جامعه ایران اسلامی بنا شده و من و همکارانم در تلاش هستیم تا با استفاده از امکانات موجود و همچنین حمایت مسئولین شهرستانی که تاکنون نیز همواره پشتیبان اداره بهزیستی بوده اند بتوانیم در راستای کمک به اقشار کم درآمد و نیز با شرایط جسمی متفاوت اقدام نمائیم.

وی افزود: ما در بهزیستی تمام توان خود را بکار گرفته ایم تا در کنار دیگر تشکل های مردم نهاد برای یاری رساندن به نیازمندان کوشش نموده و دست در دست یکدیگر برای ساختن جامعه ای بکوشیم که در آن معلولیت و ناتوانی اندک باشد و این افراد از حداکثرهای ممکن رفاه برخوردار بوده و زندگی انسانی عزتمندی را تجربه نمایند.

حسین حق وردی ضمن خسته نباشید به مدیریت و پرسنل این اداره گفت: کارشناسان و متخصصان در اداره بهزیستی همواره دوشادوش دیگر مسئولین در جهت رفع مشکلات معلولین و توانخواهان در شهرستان ملارد گام برداشته اند و مسئولین نیز میبایستی با استفاده از ظرفیت و امکانات موجود برای حل مشکلات توانخواهان تحت پوشش این ارگان اقدام نمایند.

در پایان این دیدار وی پس از بررسی شرایط موجود و بازدید از ستاد اداره بهزیستی در خصوص مواردی از مشکلات قول مساعدت دادند.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا