شهرداری ملارد

بازدید نائب رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر ملارد از معاونت خدمات شهری ملارد

 به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی و شهرداری ملارد ، نایب رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر ملارد روز پنج شنبه ۷ بهمن ۱۴۰۰ با حضور در ساختمان معاونت خدمات شهری و زیست محیطی شهرداری از واحدهای سامانه ۱۳۷ ، مدیریت بحران و پدافند غیر عامل و .... بازدید نمودند.

ایشان با حضور در سامانه ۱۳۷ شهرداری ملارد در روند پاسخگویی به شهروندان قرار گرفت و پیگیر تماسهای مردمی شده و ضمن تماس با شهروندان گرامی از نقطه نظرات آنها اطلاع پیدا کردند.

 

و در ادامه بازدید از پدافند غیر عامل و مدیریت بحران شهرداری ملارد، ضمن بررسی مشکلات و کمبودهای این واحد ها ، اعلام نمودند که شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر ملارد به منظور رفع موانع و مشکلات شهروندان شهر ملارد تمام توان خود را به کار خواهند برد.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

1 دیدگاه

  1. سلام آقا برای صدمین بار تماس گرفتیم خدمتون بابت وضعیت نظافت کوچه ۹اطللس شرقی یا همون باغ تیموری قدیم هیچگونه مراجعه واقدامی صورت نگرفته خواهشا یه بازدید داشته باشید ببینید چه وضعیتی داره افتضاح ممنون پیگیری فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا