بهزیستی ملاردقضائی و دادگستری ملارد

بازدید مسئولین دادستانی از مراکز اقامتی میان مدت شهرستان ملارد

رضا نجفی معاون اول دادستان تهران به همراه جواد جبله دادستان شهرستان ملارد ، ميثم اكبري مسئول حراست و اعظم عینی معاون امور توسعه و پیشگیری از مراکز اقامتی میان مدت ( کمپ ) تحت نظارت اداره بهزیستی بازدید نمودند.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی شهرستان ملارد ، داود خادم رئیس اداره ضمن تقدیر از همکاری و زحمات مراکز اقامتی میان مدت بویژه در اجرای طرح اسکان و ساماندهی افراد کارتن خواب با توجه به فصل سرما گفت: بازدید های دوره ای توسط مسئولین با هدف بررسی خدمات و شرایط این مراکز و به جهت ارائه خدمات هرچه بهتر به جامعه هدف توسط این مراکز صورت میگیرد.

وی افزود: دادستان شهرستان همواره همراه و پشتیان و راهنمای اداره بهزیستی در امر نظارت بر کمپهای ترک اعتیاد و همینطور برخورد با مراکز متخلف و بدون مجوز بوده اند و انجام اینگونه بازدیدها با نظارت دقیق و بررسی این عزیزان سبب رسیدگی و دقت بیش از پیش همکاران در مراکز اقامتی میان مدت هست.

اعظم عینی معاون امور توسعه و پیشگیری نیز ضمن اعلام اطلاع رسانی به مراکز جهت ساماندهی افراد با سرپرست غیر موثر گفت: به تمامی مراکز اطلاع رسانی کافی صورت گرفته و مقرر گردیده این اقدامات با در نظر گرفتن تمامی پروتکل های بهداشتی جلوگیری از شیوع و کنترل بیماری کرونا و در فضای مجزا از بیماران مستقر در کمپ صورت پذیرد .

شایان ذکر است طی این برنامه مسئولین از مراکز بازدید و شرایط و نحوه نگهداری از بیماران و همینطور اقدامات انجام شده را مورد بررسی قرار دادند.

 

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا