انتظامی

بازداشت یکی از مدیران سازمان پسماند شهرداری‌ های ملارد و صفادشت

روابط عمومی دادستانی ملارد، از بازداشت یکی از مدیران سازمان پسماند شهرداری ملارد و صفادشت خبر داد و بر لزوم اصلاح روندها و شفافیت در حوزه مدیریت پسماند از سوی هیئت مدیره و مدیران استانی تاکید کرد‌.

روابط عمومی دادستانی عمومی و انقلاب ملارد با اشاره به بازداشت یکی از مدیران سازمان پسماند شهرداری ملارد و صفادشت، اظهار کرد : در حال حاضر مشارالیه بعد از تحقیقات بازپرسی جهت تکمیل تحقیقات در اختیار ضابطین اطلاعات سپاه قرار دارد.

این روابط عمومی با اشاره به لزوم اصلاح روندها و شفافیت در حوزه مدیریت پسماند از سوی هیئت مدیره و مدیران استانی، خاطر نشان کرد: دادستانی در این رابطه آمادگی هر گونه همکاری جهت بهبود و اصلاح روندها را داشته و بدیهی است تمامی اقدمات خلاف مقررات در حوزه روابط قراردادی مالی متهمان مورد رسیدگی قرار خواهد گرفت.

بدیهی است از هر گونه بی کیفر ماندن اقدامات موجب تضییع حقوق شهروندی جلوگیری به عمل  خواهد آمد. 

قابل ذکر است در چند روز گذشته یکی از مدیران شهرداری ملارد توسط پاسداران گمنام امام زمان (عج) نیز دستگیر شده بود.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
منبع خبر
فارس

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا