شهرداری ملارد

ایجاد راهبند موقت در دوربرگردان روبروی خیابان معلم سرآسیاب

شهردار ملارد بمنظور کاهش بار ترافیکی در ورودی خیابان امام خمینی در ساعات پیک ترافیک و تسهیل در رفت و آمد شهروندان از ساخت راهبند متحرک در دوربرگردان روبروی خیابان معلم خبر داد.

 

در مطالعات میدانی از اوضاع ترافیک شبانگاهی بلوار رسول اکرم (ص) و گزارشات مکرر پلیس راهور مبنی بر تراکم تردد در این محور و ایجاد بار ترافیکی در ورودی خیابان امام خمینی (ره) ، شهرداری ملارد تمرکز خود را جهت رفع این مشکل معطوف کرد.

بهمنی شهردار ملارد گفت: تمرکز اصناف متعدد و دسترسی آسان شهروندان به مایحتاج روزمره در خیابان امام باعث ایجاد تردد بیش از حد ظرفیت در خیابان فوق شده و در ساعاتی از روز موجب ایجاد ترافیک سنگین میشود .

وی در ادامه افزود : ترافیک ایجاد شده در ساعات پیک ترافیکی در محل الصاق بلوار رسول اکرم (ص) با خیابان امام موجب خلل در تردد خودروها و در راس آنها درصورت بروز حوادث غیرمترقبه خودروهای امدادرسان و خدمات رسان می گردد  که در این راستا شهرداری با طرح موضوع در شورای هماهنگی ترافیک شهرستان و اخذ مجوز ، اقدام به ساخت راهبند متحرک در دوربرگردان روبروی خیابان معلم نمود تا در مواقع پیک ترافیک اقدام به هدایت ترافیک به سمت دوربرگردان ابتدای خیابان بهاره نماید.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
منبع خبر
مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ملارد

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا