شهرداری ملارد

اگر هنر بتواند درخشان شود جامعه درخشان می‌ شود

شهردار ملارد محمد بهمنی خبر داد: شهرداری ملارد با رویکرد ارتقای جایگاه هنر انقلاب اسلامی، ضمن بسترسازی و ایجاد فضای مناسب از فعالین عرصه های مختلف هنری در زمینه حفظ و نشر ارزشهای والای انقلاب اسلامی حمایت می کند.

همزمان با سالروز شهادت سیدمرتضی آوینی و آغاز هفته هنر انقلاب اسلامی ، شهردار ملارد اظهار داشت: پس از پیروزی انقلاب اسلامی، هنرمندان متخصص و متعهدی همچون شهید آوینی پا به عرصه هنر و ادبیات کشور گذاشته و آثار بدیع و خلاقانه‌ای را در حوزه هنر خلق کرده و سبک جدیدی از هنر را ارائه کردند که در تاریخ انقلاب اسلامی ماندگار شدند.

محمد بهمنی با تاکید بر ضرورت تبیین شخصیتی و دیدگاهی هنرشناختی شهید آوینی در این ایام و زمینه سازی حضور هوشمندانه تمامی هنرمندان متعهد و انقلابی در تمامی عرصه‌ ها، افزود: نگاه ما نباید مناسبتی باشد و در کل ایام سال باید دغدغه هنر انقلاب اسلامی را داشته باشیم چرا که همه نسبت به انقلاب اسلامی و شهدا باید ادای دین کنیم.

سکاندار شهرداری ملارد در ادامه متذکر شد: انقلاب اسلامی ایران یکی از مهمترین انقلاب‌ های مردمی یک قرن اخیرجهان است که با حمایت مردم و بر اساس ارزش‌های دینی و اسلامی ایجاد و در پهنه گیتی بعنوان یگانه جنبش دینی و مردمی  معرفی شد؛ قدر مسلم استمرار این قبیل حرکت‌ های انقلابی به نهادسازی و سازماندهی زیرساختهایی که فرهنگ و هنر بخش لاینفک آن قلمداد می شوند، نیاز دارند.

وی عنوان کرد: هنر انقلاب دارای خصوصیاتی چون هوشیاری، حرکت، مبارزه با ظلم و پایبندی به اصول دینی و ارزشهای اسلامی است فلذا تمام کارها ، آثار و هنرهایی  که دارای این صفات باشند، هنر انقلاب قلمداد می شوند.

بهمنی در پایان خاطرنشان کرد: شهرداری ملارد به مناسبت این هفته اهتمام ویژه‌ای داشته و با نصب بنر و فضاسازی شهری متناسب ، رنگ و بوی شهر را فراخور با هفته هنر انقلاب اسلامی زینت داده است.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
منبع خبر
برنا

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا