آب و فاضلاب ملارد

انسداد ۴ حلقه چاه غیرمجاز در شهریار و ملارد

مدیرامور منابع آب شهرستان‌های شهریار، ملارد و قدس از انسداد ۴ حلقه چاه غیرمجاز و جلوگیری از تخلیه سالیانه حدود ۳۹۳ هزار مترمکعب آب در محدوده عملکرد این امور در هفته گذشته خبر داد.

محمدرضا گیتی پژوه مدیر امور منابع آب شهرستان‌ های شهریار، ملارد و قدس صبح امروز در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: با همکاری گروه گشت و بازرسی و دریافت دستور قضایی برای صیانت از منابع آبی، ۴ حلقه چاه غیر مجاز به عمق ۱۴۰ متر و دبی ۲/۵ لیتر بر ثانیه مسدود شد.

وی با بیان اینکه این تعداد چاه‌ ها برای اجرای طرح احیا و تعادل بخشی آب‌ های زیرزمینی و صیانت از منابع آبی مسدود شده است، گفت: با انجام این عملیات از خروج ۳۹۳ هزار متر مکعب آب از سفره‌ های زیرزمینی این امور جلوگیری خواهد شد.

مدیر امور منابع آب شهرستان‌ های شهریار، ملارد و قدس ضمن تقدیر از همکاری دستگاه قضایی با امور منابع آب شهریار در برخورد با بهره‌ برداران غیرمجاز از آب‌ های زیرزمینی و سطحی، تصریح کرد: امور منابع آب این شهرستان، براساس قانون با هرگونه تخلف در زمینه آب‌ های سطحی و زیر زمینی با اهتمام جدی برخورد قانونی خواهد کرد.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
منبع خبر
خبرگزاری فارس

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا