محیط زیست ملارد

انتقال حدود 350 کیلوگرم پسماند به سایت امحاء پسماندهای ویژه در ملارد

رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان ملارد از انتقال پسماندهای ویژه یکی از شرکتهای شهرک صنعتی صفادشت به منظور امحاء به شرکت ره پویان صالح خبر داد.

به گزارش واحد روابط عمومی اداره حفاظت محیط زیست شهرستان ملارد ، مهناز مدیریان با اعلام این خبر گفت : با حضور کارشناسان محیط زیست ،انتقال پسماند داروهای تاریخ مصرف گذشته  یکی از واحدهای صنعتی شهرک صنعتی صفادشت با حضور نماینده شرکت امحاء پسماند، بارگیری و  انجام شد.

وی در ادامه افزود: در این بارگیری میزان  حدود 350 کیلوگرم پسماند داروهای تاریخ مصرف گذشته به منظور امحاء به شرکت ره پویان صالح  انتقال یافت.

مدیریان با اشاره به لزوم مدیریت پسماندهای صنعتی و ویژه توسط صاحبان صنایع، خاطرنشان کرد:  انتقال و امحاء پسماندهای صنعتی و ویژه به منظور جلوگیری از انتشار آلودگی ناشی از این نوع  پسماندها، باید به طور اصولی و مطابق قوانین و مقررات زیست محیطی صورت پذیرد . 

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا