امام جمعه شهرستان ملاردفرهنگ و ارشاد اسلامی ملارد

امام جمعه ملارد: شاعران نسبت به مسائل فرهنگی و اقتصادی نباید بی‌ تفاوت باشند

امام جمعه شهر ملارد، با بیان اینکه در زمان حاضر شاعران نباید نسبت به مسائل فرهنگی، اقتصادی یا جنگ‌ های حق و باطل بی تفاوت باشند، گفت: گاهی برندگی شعر از شمشیر هم بیشتر است.

حجت الاسلام مهدی خوبانی در  مراسم عصر شعر رمضان که با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و کانون بسیج هنرمندان این شهرستان برگزار شد، اظهار داشت: هنر شعرسازی، مانند سایر سرمایه های الهی که خداوند به انسان داده در صورتی ارزشمند است که در جهت صحیح باشد ولی اگر به عنوان مخرب برای تخریب اعتقادات و باورهای دینی باشد هیچ ارزشی ندارد.

وی  با اشاره به پیشینه شعر افزود: ائمه معصومین (ع) نیز اگر اشعار خوب به خصوص در ذکر مصائب امام حسین (ع) بود، حمایت می کردند .

 فرماندار ملارد  نیز در این نشست با بیان این که باید علاوه بر مسائل فرهنگی دغدغه حمایت از اقتصاد هنرمندان و فرهنگیان نیز مورد توجه قرار گیرد، گفت: در دولت جهادی همه گروهها باید با اتحاد به پیشبرد اهداف نظام جمهوری اسلامی کمک کنند که وظیفه خانواده بزرگ فرهنگ و هنر در این جهاد، بی بدیل و غیر قابل انکار بوده است.

جابر کریمی افزود: هنرمندان ملارد از استعدادهای بالایی برخوردارند که ان شالله با حمایت مسئولان شاهد شکوفایی و درخشش هنرمندان این شهرستان باشیم.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
منبع خبر
ایرنا

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا