شهرداری ملارد

افزایش سرانه فرهنگی شهر ملارد توسط شهرداری ملارد

محمد بهمنی شهردار ملارد از تقویت زیرساخت های فرهنگی ملارد با احداث ۳ خانه فرهنگ محله ای در نقاط مختلف این شهر در سال جاری خبر داد .

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ملارد ، بهمنی با اشاره به لزوم احداث این مجموعه ها در سطح شهر ، افزایش سرانه فرهنگی و گسترش فرهنگ شهروندی را یکی از اصلی ترین رویکردهای شهرداری ملارد برشمرد .

وی افزود: احداث خانه فرهنگ محله ای مارلیک ، ملارد و سرآسیاب و نیز ادامه اجرای پروژه بزرگ فرهنگسرای ملارد که هم اکنون اجرای آرماتوربندی سقف طبقه همکف قسمت شرقی بلوک B آن به همت معاونت امور زیربنایی و ترافیک درحال میباشد را از جمله اقدامات شهرداری ملارد در این راستا محسوب میشود .

وی در تشریح ویژگی های فنی این پروژه گفت : احداث فرهنگسرای بزرگ ملارد در ۴ طبقه و با زیربنای ۸۰۰۰ مترمربع و با پیشرفت فیزیکی ۶۵٪ در دست اقدام است.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا