کرونا در ملاردبهداشت و درمان ملارد

افزایش تعداد مراکز واکسیناسیون کووید ۱۹ در ملارد

طرح واکسیناسیون گروه‌های هدف بالای ۷۵ سال در مراکز بهداشتی و سالن‌های ورزشی شهرستان ملارد در دست اجراست.

فرماندار ملارد گفت: طرح واکسیناسیون کووید ۱۹ ابتدا با اولویت کادر درمان؛ پاکبان‌ ها و سالمندان مستقر در خانه سالمندان در شهرستان ملارد آغاز شد و هم اکنون با فراخوان دو گروه اولویت دار بالای ۸۰ سال و بالای ۷۵ سال علاوه بر مراکز بهداشتی ۳ سالن ورزشی در شهر‌های ملارد و صفادشت به این امر اختصاص یافته است.

 

سجاد برنجی افزود: هم اکنون عوامل مستقر در مراکز بهداشت و سالن‌ های ورزشی از ساعت ۸.۳۰ دقیقه صبح هر روز آماده تزریق واکسن به گروه‌ های هدف می‌ باشند و تمامی این فعالیت‌ ها بصورت رایگان است.

وی با اشاره به اینکه تا کنون بیش از ۲ هزار و ۵۰۰ دز واکسن در نوبت اول به گروه‌ های هدف بالای ۷۵ سال انجام شده است، افزود: هیچ مشکلی برای تهیه و تامین واکسن وجود ندارد و بلافاصله بعد از دریافت نسبت به تزریق واکسن اقدام می‌ شود.

فرماندار ملارد گفت: چنانچه شهروندان گروه‌ های هدف پیامکی برای اعلام زمان تزریق دریافت نکرده باشند می‌ توانند با مراجعه به سامانه salamat.gov.ir ثبت نام کنند و هیچ مشکلی برای مراجعه این افراد به مراکز تزریق واکسن نیست.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
منبع خبر
خبرگزاری صدا و سیما

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا