منابع طبیعی و آبخیزداری ملارد

افتتاح ۱۰ پروژه منابع طبیعی و آبخیزداری به مناسبت دهه فجر در استان تهران

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران از افتتاح و به بهره برداری رسیدن ۱۰ پروژه منابع طبیعی و آبخیزداری در ایام ا... دهه فجر در سطح استان تهران خبر داد.

به گزارش ایسنا علینقی حیدریان با اعلام این خبر اظهار کرد: این پروژه‌ ها شامل عملیات آبخیزداری و آبخوان‌ داری و احیای مراتع است که با اعتباری بالغ بر ۲۰ میلیارد تومان و از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی به مرحله اجرا درآمده است.

 

وی خاطر نشان کرد: این پروژه‌ ها با هدف کنترل سیل و رسوب و تقویت پوشش گیاهی در حوزه‌ های آبخیز شهرستان ‌های تهران، شمیرانات، ری، ملارد، پاکدشت، ورامین، دماوند و فیروزکوه اجرایی شده است که همزمان با دهه فجر افتتاح خواهند شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران حیدریان با بیان اینکه با انجام این پروژه‌ ها برای ۳۴ هزار و ۵۳۰ نفر اشتغال ایجاد شده است به برخی دستاوردهای اجرای این اقدامات اشاره و اظهار کرد: اجرای این پروژه ‌ها علاوه بر کنترل سیل و رسوب و افزایش و توسعه پوشش گیاهی، موجب کاهش فرسایش خاک، کنترل هرز آب ‌ها، کاهش سیل‌ خیزی و بهره ‌وری بهینه از نزولات آسمانی می‌ شوند.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
منبع خبر
ایسنا

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا