آموزش و پرورش ملارد

افتتاح نخستین کلاس درس تربیت‌ بدنی در مدرسه حضرت صدیقه (س) ملارد

طی مراسمی با حضور الهه حسن پور معاون تربیت‌‌ بدنی‌ و سلامت اداره‌ کل آموزش و پرورش شهرستان های تهران و جمعی از مسئولان شهرستان ملارد نخستین کلاس درس تربیت بدنی در شهرستان ملارد افتتاح شد.

به گزارش دفتر اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان ملارد طی مراسمی با حضور الهه حسن پور معاون تربیت‌‌بدنی‌ و سلامت اداره‌ کل آموزش و پرورش شهرستانهای تهران و جمعی از مسئولان شهرستان ملارد نخستین کلاس درس تربیت بدنی در این شهرستان افتتاح شد.
در حاشیه این مراسم طیب رضایی‌ فر، مدیر آموزش و پرورش ملارد هدف از این اقدام را، توسعه فضاهای ورزشی مدارس و اجرای طرح کلاس تخصصی درس تربیت‌ بدنی با الویت مدارس ابتدایی دانست و اذعان داشت: این کلاس درس در مساحت 163 مترمربع و با هزینه ای بالغ بر 1میلیارد و دویست میلیون ریال طراحی، ساخت و تجهیز شده که از اعتبارات تخصیصی اداره کل  آموزش و پرورش شهرستانهای تهران و بخشی هم از منابع مالی مدرسه تأمین شده است.
 وی افزود: با شروع سال تحصیلی جدید دومین کلاس درس تربیت بدنی در این شهرستان در مدرسه طاها نیز قابل استفاده خواهد بود.
 رضایی‌ فر با اشاره به این موضوع که در این کلاس ها ابزار موثر در آموزش مهارت های حرکتی بنیادین تعبیه شده گفت: امیدواریم با ایجاد چنین فضایی، دانش‌ آموزان به ورزش و فعالیت‌ های بدنی علاقه بیشتری پیدا کنند و سبک زندگی سالم‌ تری را در پیش بگیرند.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا