کرونا در ملارد

افتتاح مرکز واکسیناسیون کووید 19 شهرک مهر صفادشت

این مرکز واکسیناسیون همه روزه بجز روزهای تعطیل از ساعت ٨ صبح الی ١٣ ظهر در سالن ورزشی سردار شهید حاج قاسم سلیمانی واقع در فاز ٢ کوچه لاله ٢۴ فعال می باشد.

مرکز واکسیناسیون شهرک مهر صفادشت با حضور برنجی فرماندار ملارد ، حجت الاسلام خوبرو امام جمعه بخش صفادشت ، عسگری رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان ملارد ، انصاری بخشدار صفادشت ، خدایار رئیس شورا ، سعادت و زرگر اعضای شورای اسلامی شهر ، عبدی نکو معاون شهردار صفادشت ، سعیدی شهردار ناحیه ۱ شهرک مهر ، و جمعی دیگر از مسئولین شهرو بخش در سالن ورزشی سردار شهید قاسم سلیمانی شهرک مهر افتتاح شد.

غلامحسین خدایار رئیس شورای اسلامی گفت : طبق وعده قبلی با توجه به جمعیت بالای شهرک مهر صفادشت ضروری و لازم بود مرکزی جهت واکسیناسیون شهروندان در این شهرک دایر شود که با مساعدت فرماندار و اداره بهداشت و پیگیری شورا و شهرداری صفادشت ، این مرکز آغاز به کار نمود.

همچنین برنجی فرماندار ملارد هم در حاشیه مراسم افتتاح گفت : در حال حاضر روزانه ۷ هزار دوز واکسن در شهرستان تزریق می‌ شود طبق برنامه ریزی انجام شده تا آخر هفته این رقم به ۱۰ هزار دوز در روز خواهد رسید، سعی ما بر این است که توزیع جغرافیایی مراکز واکسیناسیون مناسب باشد تا مردم به راحتی به این مراکز دسترسی داشته باشند.

 

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا