بهزیستی ملارد

افتتاح مرکز توانبخشی بیماران اعصاب و روان در شهرستان ملارد

طی مراسمی با حضور احمد خادم معاون توانبخشی بهزیستی استان تهران، دکتر محمدرضا یزدانیار معاون سیاسی انتظامی فرمانداری، داود خادم رئیس اداره، روح اله غفاری معاون توانبخشی، مرکز توانبخشی نگهداری از بیماران اعصاب و روان نوپویان افتتاح گردید

به گزارش روابط عمومی بهزیستی شهرستان ملارد، احمد خادم معاون توانبخشی بهزیستی استان تهران با بیان اهمیت تدوین برنامه هدفمند جهت ارائه خدمات مطلوب به جامعه هدف گفت:  پس از راه اندازی و شروع بکار مراکز توانبخشی مهمترین مسئله در کنار نگهداری و خدمت رسانی صحیح به جامعه هدف موضوع بهبود بیماران میباشد.

وی در ادامه گفت: از مسئولین مراکز انتظار داریم که صرفا اهداف مراکز را به نگهداری و مراقبت خلاصه نکنند و به محض ورود و پذیرش بیماران مسیر درمانی و توانمند سازی را در برنامه کاری خود قرار بدهند.

رئیس بهزیستی شهرستان ملارد نیز با بیان اینکه این مرکز در زمینی به وسعت 2400 متر مربع بنا شده است گفت: از مهر ماه این مرکز با ظرفیت اسمی 50 بیمار و کادر متخصص شامل: پزشک، روانپزشک ، کاردرمان، مددکار و … در جهت ارائه خدمات به بیماران اعصاب و روان ویژه بانوان شروع بکار نموده است.

در پایان داود خادم با تاکید بر اینکه یکی از وظایف مهم سازمان استفاده از افراد متخصص میباشد گفت : این مرکز با هدف ارتقای سطح سلامت جامعه و پیشگیری از آسیبهای اجتماعی و همچنین حمایت از اقشار آسیب پذیر احداث شده است.

شایان ذکر است در حاشیه این افتتاحیه از مراکز توانبخشی نگهداری این شهرستان نیز بازدید بعمل آمد.

 

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا