فرمانداری ملارد

افتتاح طرح‌ های اشتغال ‌زایی و فرهنگی در ملارد

25 طرح آموزشی و اشتغال ‌زایی ملارد در دهمین روز از دهه مبارک فجر به بهره ‌برداری رسید.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما استان تهران، فرماندار ملارد با بیان اینکه در دهمین روز از دهه مبارکه فجر ۲۵ طرح شهری و روستایی در بخش مرکزی ملارد و صفادشت به بهره ‌برداری رسید گفت: یکی از مهم‌ ترین اهداف دولت توزیع عادلانه بودجه و امکانات عمومی در مناطق شهری و روستایی بوده و امروز با افتتاح این طرح‌ ها در بخش مرکزی ملارد شاهد اشتغال چشمگیر زنان روستایی خواهیم بود.

  • برنجی افزود: با مشارکت شهرداری صفادشت و آبفای غرب استان تهران در چند روز آینده شاهد برطرف شدن مشکل دیرینه کمبود آب شرب اهالی روستا‌های اختر آباد بخش صفادشت خواهیم بود.
وی افزود: طرح ‌های افتتاح شده شامل خانه آموزش و اشتغال به مساحت ۲۰۰ متر با اعتبار یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال، خانه فرهنگ و هنر به مساحت ۲۰۰ مترمربع اعتبار چهار میلیارد ریال، کتابخانه عمومی استاد فتاح شهربازی به مساحت ۲۰۰ مترمربع اعتبار ۵ میلیارد ریالی، افتتاح کتابخانه عمومی علم و ادب در مساحتی به متراژ ۶۵۰ مترمربع با اعتباری بالغ‌بر یک هزار و سیصد میلیارد ریال توسط شورای اسلامی و دهیاری امیرآباد توانبخشی احداث گردیده است.
وی گفت: همچنین آموزشگاه ١۵ کلاسه خیریه نیکوکاران راز واقع در فاز یک شهرک مهر صفادشت با مساحت یک هزار و ۷۰۰ مترمربع بنا و اعتبار ٣۵ میلیارد ریال، سوله ‌های چند منظوره ورزشی، کارگاهی و انبار در مرکز درمانی اخوان به مساحت ٢١٧٢ مترمربع و اعتبار بالغ ‌بر ۵٠ میلیارد ریال افتتاح گردید.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا