شهرداری ملارد

افتتاح سه پروژه عمرانی در شهر ملارد با حضور مسئولین شهرستان

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ملارد امروز پنج شنبه شانزدهم بهمن  ماه سه پروژه عمرانی شهرداری ملارد با حضور مسئولین شهرستانی افتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت .

پروژه ساختمان شورای اسلامی شهر ملارد با حضور حق وردی نماینده مردم شهریار ،شهر قدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی و برنجی فرماندار شهرستان ملارد و معانین ایشان ،آیینه وند ریاست شورای اسلامی شهر ، کولیوند شهردار ملارد و معاونین ایشان افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت .این پروژه در مساحت 1800 متر مربع در دو طبقه بنا گردیده است که دارای سالن جلسات و آمفی تئاتر می باشد و میزان اعتبار اختصاص یافته آن شصت و هشت میلیارد و هفتصد میلیون ریال می باشد .

 

پروژه ساختمان و سایت موتوری خدمات شهر شهرداری ملارد با بنایی به متراژ 1200 متر مربع در سه طبقه و اعتباری بالغ بر شصت میلیارد ریال با حضور نماینده مردم ملارد و شهریار و شهر قدس در مجلس شورای اسلامی  و فرماندار شهرستان و امام جمعه شهر ملارد و ریاست و اعضای شورای شهر و کولیوند شهردار ملارد و معاونین ایشان افتتاح گردید.

پروژه ساختمان اداری خدماتی سازمان مدیریت آرامستانهای شهرداری ملارد نیز با حضور سردار رضا طلایی نیک معاون حقوقی و امور مجلس وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح ، نماینده مردم شهریار ،شهر قدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی ، امام جمعه شهر ملارد فرماندار و معاونین ایشان ، ریاست دادگستری و دادستان شهرستان ملارد ، ریاست شورا و کولیوند شهردار ملارد افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت این پروژه در مساحت به متراژ 700 متر مربع و زیربنایی به متراژ 2250 متر مربع در سه طبقه با اعتبار پنجاه و پنج میلیارد ریال به اتمام رسید .

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا