انتخابات ملارد

اعلام شیوه رسیدگی به شکایات داوطلبان ردصلاحیت شده انتخابات شوراها

رئیس هیئت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای شهر و روستا در استان تهران شیوه رسیدگی به شکایات داوطلبان ردصلاحیت شده انتخابات شوراها را اعلام کرد.

 احمد نادری رئیس هیئت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای شهر و روستا در استان تهران گفت: در راستای رسیدگی به شکایات داوطلبان رد صلاحیت شده در هیات‌ های اجرایی و نظارت شهرستانها، کلیه داوطلبان مذکور می‌ توانند از مورخ 1400/2/9 لغایت 1400/2/12 در وقت اداری از  ساعت 9 الی 14 به نشانی تهران، اتوبان شهدای گمنام، ورودی اتوبان کردستان به سمت شمال، بعد از تالار ایوان شمس، سالن ورزش شهدای کردستان، مراجعه کنند.

وی افزود: بعد از  بررسی پرونده‌ ها در کمیته رسیدگی به شکایات، در هیات استان بررسی مجدد صورت خواهد گرفت تا خدای ناکرده حقی از هیچ کس ضایع نشود.

نادری خاطرنشان کرد: تمام تلاش و برنامه ریزی دقیق هیات‌ های نظارت استان تهران در این دوره معطوف به بررسی دقیق وضعیت داوطلبان براساس مر قانون است.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
منبع خبر
قدس آنلاین

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا