انتخابات ملارد

اعلام اسامی منتخبان اعضای شورای شهر ملارد

اعضای ششمین دوره شورای اسلامی شهر ملارد با پایان شمارش آرا در این شهر اعلام شد.

فرماندار ملارد گفت: در شهر ملارد ۱۱۸ شعبه اخذ رای برای شورای شهر پیش بینی شده بود که در مجموع شهروندان در این شعبه‌ ها، ۵۸ هزار و ۶۷۱ رای دادند.

برنجی افزود: به ترتیب آرای شمارش شده مسعود بیات با ۵ هزار و ۹۳۸ رای، حاج علی بحری با ۵ هزار و ۸۵۷ رای، سید علی مرزانی با ۴ هزار و ۱۹۱ رای، میثم طاهرابادی با ۳ هزار و ۷۷۴ رای، امیر سلحشور با ۳ هزار و ۷۱۲، حسن ملائی با ۳ هزار و ۴۲۳ رای، علی ابوالحسنی با ۳ هزار و ۴۰۵ رای، مجتبی نوری با ۳ هزار ئ ۳۸۳ رای، یاسر کرمی با ۳ هزار و ۲۷۶ رای، به عنوان اعضای اصلی شورای اسلامی شهر ملارد مشخص شدند.

آرا منتخبان دوره ششم شورای شهر ملارد
آرا منتخبان دوره ششم شورای شهر ملارد

رئیس هیات اجرایی انتخابات شهرستان ملارد گفت: طبق شمارش آراء نهایی انتخابات ١۴٠٠ در ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی ملارد سید محمد طباطبایی، کریم چگینی، داور حضرت پور، سید محمد میرفتحی زاده، فخرالدین آیینه وند و محبوب اکبری به عنوان اعضای علی البدل شورای اسلامی شهر ملارد انتخاب شدند.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا