بیمارستان ملارداستانداری تهران

اعتبار مورد نیاز برای تجهیزات درمانی بیمارستان ملارد تامین می شود

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران با اشاره به اینکه راه اندازی بیمارستان ملارد از اولویت های استانداری است گفت: اعتبار مورد نیاز برای تجهیزات این بیمارستان تامین خواهد شد.

عابد ملکی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: یکی از اولویت‌ های مهم عمرانی استانداری تهران، رفع موانع و مشکلات راه اندازی و خدمات رسانی بیمارستان ۱۶۰ تخت خوابی شهرستان ملارد عنوان است.

وی افزود: عزم مجموعه استانداری تهران برای راه اندازی بیمارستان ۱۶۰ تخت خوابی ملارد جدی است و با اقدامات قانونی و همکاری دستگاه‌ های مربوطه این مهم محقق خواهد شد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران عنوان کرد: با توجه به تراکم جمعیت حدود ۴۰۰ هزار نفری شهرستان ملارد و فقر سرانه‌ های بخش بهداشت و درمان در این شهرستان، ضرورت تسریع در تکمیل و بهره‌ برداری پروژه مورد نظر را دو چندان کرده است.

ملکی اشاره به پیشرفت ۱۰۰ درصدی این پروژه در بخش ابنیه و تأسیسات، گفت: تاکنون ۷۰ درصد از تجهیزات و اقلام پزشکی این بیمارستان تهیه و نصب شده که بنا به اعلام رئیس بیمارستان ۳۰ درصد مابقی در بخش تجهیزات درمانی، تجهیزات داخلی و اداری نیاز به اعتباری بالغ بر ۷۰۰ هزار میلیون ریال دارد.

وی خاطرنشان کرد: امیدواریم با همکاری دستگاه‌ ها و پیگیری‌ های این معاونت جهت تأمین اعتبار مورد نیاز و رفع نواقص در پروژه، به زودی شاهد بهره‌ برداری از این طرح، باشیم.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
منبع خبر
خبرگزاری مهر

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا