بهزیستی ملارد

ارائه خدمات به افراد دارای سرپرست غیرموثر

داود خادم رئیس اداره بهزیستی شهرستان ملارد: به تمامی مراکز اقامتی میان مدت و شلتر های شهرستان جهت ارائه خدمات به افراد دارای سرپرست غیرموثر اطلاع رسانی شده است.

طبق بخشنامه ای از سوی ریاست سازمان مبنی بر پذیرش افراد دارای سرپرست غیرموثر با توجه به فصل سرما به مراکز اقامتی میان مدت و شلتر سطح شهرستان اطلاع رسانی گردید تا با رعایت کلیه پروتکل های بهداشتی نسبت به ساماندهی اقشار آسیب پذیر جامعه بویژه افراد بی خانمان اقدام صورت گیرد.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی شهرستان ملارد، داود خادم ضمن تاکید بر انجام وظایف ذاتی سازمان گفت:

بر مبنای دستور ریاست سازمان و طی هماهنگی های صورت گرفته تمامی مراکز اقامتی موظف گردیده اند با تهیه مکانی جدا از بیماران مستقر در کمپها و … نسبت به ساماندهی افراد دارای سرپرست غیرموثر بی سرپناه که در معرض آسیب و سرمازدگی هستند با رعایت کلیه پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی با توجه به شیوع بیماری کرونا اقدام شود.

وی افزود در حال حاضر 9 مرکز اقامتی میان مدت و یک شلتر ( مرکز سرپناه شبانه) بصورت شبانه روزی در شهرستان ملارد آماده ارائه خدمات میباشند و در اجرای این طرح نیز بیش از پیش در راستای خدمت رسانی به جامعه هدف همکاری نموده اند.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا