بهزیستی ملارد

اداره بهزیستی ملارد آماده دریافت کلیه کمک های نقدی و غیر نقدی خیرین در ماه مبارک رمضان میباشد.

همزمان با اجرای طرح ضیافت همدلی و به مناسبت ماه مبارک رمضان اداره بهزیستی آماده دریافت کمک های نقدی و غیر نقدی خیرین میباشد.

به گزارش روابط عمومی بهزيستی ملارد، داود خادم رئیس اداره ضمن تقدیر از همراهی و حمایت همیشگی خیرین در حمایت از جامعه هدف تحت پوشش سازمان در این شهرستان گفت: همزمان با پویش ماه رمضان اقدامات بسیاری توسط معاونت مشارکتهای مردمی و موسسات خیریه شهرستان در دست انجام است که تاکنون هم رایزنیهایی جهت اشتغال 40 نیروی کار دارای معلولیت در یکی از کارخانه های قطعات خودرو صورت گرفته و افراد دارای شرایط در حال معرفی جهت اشتغال میباشند.

وی گفت: در همین راستا بسته های معیشتی شامل مواد غذایی و … نیز تهیه شده که به نوبت و بر طبق بررسی مددکاران ستاد و مراکز و اولویت بندی مددجویان توزیع میشود.

در پایان داود خادم ضمن اعلام شماره حساب بانک مرکزی به نام مشارکتهای مردمی بهزیستی 4174034541855467 به شناسه پرداخت بهزیستی شهرستان ملارد: 353313157416274855460000000000  و نیز شماره تماس حوزه مشارکتهای مردمی 65109492  گفت: موسسات خیریه دارای مجوز این اداره و نیز حوزه مشارکتهای مردمی مانند سنوات قبل آمادگی دریافت کمک های این عزیزان که شامل کلیه موارد مورد نیاز مددجویان اعم از بسته های معیشتی ، پوشاک، جهیزیه و …  است.

 

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
منبع خبر
بهزیستی شهرستان ملارد

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا