شهرداری ملارد

اجرای مرحله چهارم طرح جمعه های جهادی در شهر ملارد

مرحله چهارم طرح محله محور جمعه های جهادی با هدف افزایش رفاه و رضایت مندی شهروندان در سطح شهر ملارد و در راستای تحقق دستورات مهندس بهمنی شهردار ملارد به اجرا درآمد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی و شهرداری ملارد، مرحله چهارم طرح محله محور جمعه های جهادی با هدف افزایش رفاه و رضایتمندی شهروندان در سطح شهر ملارد و در راستای تحقق دستورات مهندس بهمنی شهردار ملارد به اجرا درآمد.

این طرح جهادی با حضور محسنی معاون خدمات شهری و جباری مدیر سازمان فضای سبز شهرداری ملارد و با همکاری نیروهای معاونت خدمات شهری و سازمان فضای سبز از ساعات اولیه صبح روز جمعه 30 مهر ۱۴۰۰ در منطقه مارلیک از چهارراه آرش تا مصلی نماز جمعه انجام گردید در این طرح شستشوی باکس ها و انهار و جاروی معابر و هرس و چمن زنی فضای سبز منطقه بصورت جهادی و یکپارچه انجام پذیرفت.

شایان ذکر است این طرح جهادی ادامه داشته و در دیگر نقاط شهر و حوزه حریم نیز به اجرا در خواهد آمد.

 

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا