بهزیستی ملارد

اجرای طرح جمع آوری و ساماندهی کودکان کار و خیابان ملارد

به منظور اجرای طرح قرارگاه خدمات اجتماعی و با همکاری ارگانهایی چون شهرداری ها، نیروی انتظامی، بهزیستی، شبکه بهداشت و درمان، آموزش و پرورش، اداره کار و مرکز کودکان کار و خیابان طرح جمع آوری کودکان کار و خیابان انجام شد.

رئیس اداره بهزیستی شهرستان ملارد با اعلام این خبر گفت: طرح ارزیابی و جمع آوری کودکان کار به منظور انجام غربالگری های لازم با حضور و همکاری کارشناسان اورژانس معاونت اجتماعی انجام شد و طی ۱۲ گشت هفتگی تعدادی کودک از سطح شهر جمع آوری شده اند.  

آمنه سماوات مسئول اورژانس اجتماعی با اعلام اینکه اجرای اینگونه طرح ها محدود به زمان های خاصی نمیباشد، گفت: حمایت و همکاری های مجموعه فرمانداری در کاهش و کنترل آسیبهای اجتماعی نقش بسیار موثری دارد.  

وی در ادامه افزود: در انجام این طرح نیز، پس از جمع آوری کودکان، تمامی آزمایش های لازم جهت تائید سلامت جسمی کودکان مانند کرونا و … توسط شبکه بهداشت و درمان انجام شده و در مرحله بعدی که بسیار مهم هست ارزیابی سلامت روان کودک بوده که این مورد با حضور کارشناسان اورژانس اجتماعی بصورت دقیق بررسی و در مراحل بعدی کودک به خانواده و یا مراکز مربوطه منتقل میگردد.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا