کرونا در ملارد

اتوبوس آموزش و غربالگری کرونا در ملارد به راه افتاد

در راستای اجرای طرح سردار شهید حاج قاسم سلیمانی برای انجام تست رایگان کووید ۱۹، آموزش، اطلاع‌رسانی و غربالگری اتوبوس سیار در ملارد راه‌اندازی شد.

در راستای اجرای طرح شهید حاج قاسم سلیمانی به منظور مدیریت و کنترل ویروس کرونا، شبکه بهداشت و درمان ملارد با همکاری واحد فرهنگی و اجتماعی شهرداری ملارد اقدام به راه ‌اندازی و تجهیز اتوبوس سیار به منظور اطلاع رسانی، آموزش و بیماریابی کووید ۱۹ و انجام تست رایگان کرده است.

در این طرح واحد آموزش و ارتقای سلامت با هماهنگی و همکاری واحدهای گسترش، بیماری ‌ها، امور اداری، آزمایشگاه، بهداشت محیط و روابط عمومی، اقداماتی مانند آموزش، غربالگری، بیماریابی و انجام تست رایگان از افراد دارای علائم طبق پروتکل بهداشتی و افرادی که با شخص مبتلا یا در مکان ‌های شلوغ بدون رعایت فاصله اجتماعی بودند، به‌ عمل آورده و کتابچه آموزشی با محتوای زندگی با کرونا میان مراجعان توزیع می ‌شود.

 

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا