استانداری تهراناتحادیه ها ملارد

اتصال ۱۰ شهرستان استان تهران به سامانه حمل آرد

عسگری گفت: ۱۰ شهرستان از ۱۶ شهرستان استان تهران به سامانه حمل آرد متصل شدند تا توزیع و حمل و نقل آرد ساماندهی شود.

حشمت اله عسگری معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران در کار گروه ساماندهی گندم، آرد و نان با اشاره به تعیین تکلیف وضعیت حمل و نقل آرد شهرستان‌ های تهران اظهار کرد: با توجه به راه اندازی سامانه حمل آرد سه شهرستان شهر قدس، ملارد و شهریار نیز تا ۱۱دی ماه وارد این سیستم می ‌شوند.

وی ادامه داد: مصوب شد هرگونه تحویل گندم توسط اداره پشتیانی غله به کارخانجات آرد این سه شهرستان منوط به همکاریشان در حوزه سامانه حمل و نقل است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران افزود: با اتصال این سه شهرستان، ۱۰ شهرستان از ۱۶ شهرستان تهران به سامانه حمل آرد متصل شدند تا توزیع و حمل و نقل آرد در استان تهران ساماندهی شود.

عسگری با اشاره به پیگیری مطالبات رانندگان حمل آرد گفت: تصمیم گرفته شد بین دو شرکت پایلوت و اتحادیه آرد و نان جلسه توجیحی برگزار شود و در جلسه آینده شرکت پایلوت گزارشی از مراحل کار خود نیز ارائه دهد.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا