بهزیستی ملارد

آمادگی اداره بهزیستی جهت دریافت زکات فطره

رئیس اداره بهزیستی ضمن قبولی طاعات و عبادات روزه داران گرامی گفت: اداره بهزیستی شهرستان ملارد با استقرار ده پایگاه در سطح شهرستان آمادگی دریافت زکات فطره، کفاره و سهم سادات را دارد.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی شهرستان ملارد، فهیم راد با اشاره بر نقش بهزیستی در رساندن کمک های خیرین به جامعه هدف گفت: در تمامی طول سال از طریق معاونت مشارکتهای مردمی آمادگی دریافت کمک های نقدی و غیرنقدی خیرین هستیم تا با کمک اعتبارات سازمانی بتوانیم گوشه ای از مشکلات توانخواهان و مددجویان را رفع نمائیم.

رئیس اداره بهزیستی با اشاره به برگزاری نماز باشکوه عید سعید فطر و حضور پایگاه های بهزیستی در محل مصلی گفت: موارد جمع آوری شده مربوط به زکات فطره جهت کمک هزینه درمان معلولان، کمک هزینه های تحصیلی، امرار معاش، مسکن و بسیاری موارد دیگر که توسط مددکاران بررسی و در اولویت هست هزینه میشود.

مریم سلطانی مسئول امور مشارکتهای مردمی نیز با توضیح فعال بودن اداره بهزیستی در روز عید فطر گفت: امسال در کنار استقرار صندوق های فطریه به جهت سهولت در دریافت فطریه دستگاه کارت خوان هم در پایگاهها هست تا روزه داران محترم بتوانند بدون حمل پول نقد و نگرانی از تهیه آن زکات فطریه خود را پرداخت نمایند.

 

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا