بهداشت و درمان ملارد

آغاز به کار مرکز جامع سلامت با پوشش ۲۳ هزار نفری در ملارد

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان ملارد از آغاز به کار مرکز جامع سلامت شهری در شهرک طالقانی منطقه سرآسیاب خبر داد و گفت: مساحت این مرکز به متراژ ۳۴۰ مترمربع در ۲طبقه بوده و جمعیت ۲۳ هزار نفری را تحت پوشش قرار می‌دهد.

جمشید واشانی، افزود: این مرکز در بلوار رسول اکرم (ص) خیابان سعدی انتهای کوچه بیستم است و همه روزه با حضور ۲ پزشک، واحد دندانپزشکی، واحد سلامت روان، بهبود تغذیه، و ۶ مراقب سلامت و ماما از ساعت هشت صبح جهت ارائه خدمت به عموم مردم شهرستان دایر خواهد بود.

مدیر شبکه بهداشت افزود: این ششمین مرکز جامع سلامت شهری در کنار هفت مرکز سلامت روستائی در شهرستان ملارد است که انواع خدمات بهداشتی و درمانی را به مراجعان ارائه می کند.

این مسئول همچنین از مساعدت، همراهی و حمایت مجموعه مدیریت شهری ملارد در احداث این مرکز و همچنین پیشبرد اهداف نظام سلامت و حفظ سلامت عمومی شهروندان این منطقه تقدیر و تشکر کرد.

 

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا