آموزش و پرورش ملارد

آغاز آموزش حضوری در مدارس شهرستان ملارد

مدیر آموزش و پرورش شهرستان ملارد از بازگشایی کامل همه مدارس این شهرستان و آغاز آموزش حضوری برای دانش آموزان خبر داد.

به گزارش دفتر اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان ملارد، طیب رضایی فر در تشریح این خبر گفت: همه مدارس شهرستان ملارد از صبح امروز کار اموزش حضوری را آغاز نموده و همه همکاران فرهنگی نیز در مدارس حضور داشتند.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان ملارد با تاکید بر این موضوع که رعایت مسائل بهداشتی و پیشگیرانه در مدارس حتما مد نظر قرار خواهد گرفت، افزود: از امروز همکاران اداره تحت قالب گروه های ارزیاب با حضور در مدارس از وضعیت بازگشایی و نحوه آموزش حضوری بازدید کردند.

این مقام مسئول  ادامه داد: نظارت بر مدارس به صورت مستمر ادامه خواهد داشت و اولویت اصلی آموزش مطلوب و توجه به سلامت دانش آموزان خواهد بود.

شهرستان ملارد 81 هزار و 700 دانش آموز دارد که در 335 آموزشگاه در حال تحصیل هستند و 4 هزار و 200 نفر فرهنگی آموزش آنان را بر عهده دارند.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
منبع خبر
اداره کل آموزش و پرورش های استان تهران

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا