شهرداری ملارد

آسفالت معابر شهر ملارد در راستای استقبال از مسافرین نوروزی

شهردار ملارد از عملیات ساماندهی معابر سطح شهر و آماده سازی معابر شهر جهت استقبال از مسافران نوروزی خبر داد .

 

 به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ملارد، محمد بهمنی شهردار ملارد گفت : عملیات آسفالت ریزی و لکه گیری معابر شهر به همت معاونت امور زیربنایی و ترافیک شهرداری در حال اجراست.

بهمنی افزود : با عنایت به روزهای پایانی سال و در پیش بودن ایام عید باستانی نوروز ۱۴۰۱ ، شهرداری ملارد نیز نسبت به اجرای آئین سنتی خانه تکانی جهت پذیرایی از میهمانان خود اقدام نموده و با بسترسازی و مناسب سازی معابر شهر به استقبال تعطیلات نوروزی می رود .

بهمنی در تشریح این خبر گفت : معاونت امور زیربنایی و ترافیک هم راستا با دیگر معاونت های شهرداری در پی اجرای طرح میزبانی مسافران و گردشگران نوروزی اقدام به آسفالت ریزی خیابان چناران حدفاصل سازمان حمل و نقل بار و مسافر تا تقاطع خیابان گل مریم نموده است .

وی ادامه داد : ترمیم ، لکه گیری و روکش آسفالت معابر اصلی و کوچه های شهر ملارد با اولویت بندی تا پایان سال جاری بصورت مستمر ادامه خواهد داشت .

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
منبع خبر
شهرداری ملارد

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا