کرونا در ملارد

آخرین وضعیت سیاه کرونا در شهرستان های استان تهران

با گذشت یک هفته از اعمال محدودیت‌ها برای کنترل این بحران هنوز اغلب شهرستان‌های تهران در وضعیت فوق قرمز و بسیار پرخطر قرار دارند.

پس از گذشت یک هفته از اعمال یک سری محدودیت ‌ها برای کنترل موج چهارم کرونا ، آمارها نشان می‌ دهد تعداد فوتی ‌ها نسبت به روز ۲۱ فروردین یعنی شروع محدودیت‌ ها بیشتر شده است.

 

همچنین به رنگ ‌بندی کرونایی شهرهای کشور رنگ سیاه نیز افزوده شده است و ۶۳ شهرستان در وضعیت سیاه هستند و هیچ دور از انتظار نیست که در روزهای آتی تهران نیز رنگ سیاه را به خود ببیند.

تهران نیز از جمله استان‌ هایی بوده که در وضعیت بسیار پرخطر قرار داشته و از شروع دور جدید محدودیت‌ ها نه تنها شرایط بهتر نشده، بلکه اکنون این وضعیت در اغلب شهرستان ‌های این استان بدتر نیز شده است.

در حال حاضر براساس اطلاعات به دست آمده از نرم افزار ماسک که مورد تأیید وزارت بهداشت است، تهران و تمام مناطق۲۲ گانه آن، به علاوه شهرستان ‌های شمیرانات ، پردیس ، اسلامشهر ، ری ، بهارستان ، فیروزکوه ، دماوند ، ورامین ، قرچک ، پیشوا ، پاکدشت ، شهریار ، رباط کریم ، ملارد و شهر قدس در وضعیت قرمز و بسیار پرخطر قرار دارند.

همچنین طی چند روز گذشته تعداد فوتی ‌ها در کل استان تهران روزانه در حدود ۱۰۰ نفر بوده که نشان ‌دهنده وخامت اوضاع در سطح پایتخت است.

با این آمار به نظر می ‌رسد تهران در بدترین وضعیت خود از ابتدای شیوع ویروس کرونا قرار دارد و تقریباً یک سوم از آمار فوتی ‌ها و مبتلایان کرونا در کشور مربوط به استان تهران است.

مصاحبه خبرنگار ‌فارس در تهران با دو نفر از اعضای علمی ستاد ملی مقابله با کرونا دکتر مینو محرز و دکتر پیام طبرسی هر دو بر مؤثر نبودن محدودیت‌ ها به شکل فعلی تأکید داشتند و خواهان اجرای قرنطینه به شکل کامل شدند.

در حال حاضر ۲۵۷ شهر کشور در وضعیت قرمز، ۱۲۹ شهر در وضعیت نارنجی، ۵۱ شهر در وضعیت زرد و ۱۱ شهر در وضعیت آبی قرار دارند.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
منبع خبر
خبرگزاری فارس

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا