فرمانداری ملارد

30 مورد بازرسی و نظارت بر اجرای طرح محدودیت های کرونایی/تعطیلی تهران باعث افزایش مراجعات به ادارات ملارد شده است

با پشت سر گذاشتن دوره محدودیت های کرونایی در هفته گذشته، اکنون آغاز دوره جدید و یا هفته دوم این محدودیت ها را در هفته جاری در پیش داریم

به گزارش خبرگزاری برنا از تهران ؛ سجاد برنجی فرماندار ملارد در گفتگوی اختصاصی با برنا اظهار کرد: با پشت سر گذاشتن دوره محدودیت های کرونایی در هفته گذشته، اکنون آغاز دوره جدید و یا هفته دوم این محدودیت ها را در هفته جاری در پیش داریم.

 

برنجی افزود: این محدودیت ها شامل چند محور شد که یکی از محورهای مهم آن کاهش نیروهای اداری ، دستگاههای دولتی و نهادهای عمومی بود .

فرماندار ملارد یادآور شد: مجموعه فرمانداری طی ده روز گذشته نزدیک به ۳۰مورد بازرسی و سرکشی از ادارات را بعمل آورد که با همراهی  بخشدار، معاونین و مسئولین واحدهای فرمانداری صورت پذیرفت.

وی با اشاره به عملکرد ادارات در شرایط محدودیت های کرونایی در ملارد آنها را مثبت ارزیابی کرد و گفت: خوشبختانه عملکرد اکثر ادارات علی رغم محدویت ها مناسب و با رعایت پروتکل های بهداشتی همراه بود ، و در این میان برخی از ادارات هم که نواقصی داشتند تذکرات شفاهی و کتبی در جهت اصلاح دریافت کردند.

سجاد برنجی با اعلام نارضایتی از شرایط موجود در هفته جاری عنوان کرد:  موضوعی که از ابتدای هفته شهرستان ملارد با آن مواجه و دچار مشکل شده ،عدم هماهنگی در تعطیلی شهر تهران و شهرستان ما می باشد که این تعطیلی  فرصت را برای ساکنین تهران که در ملارد و یا اطراف ملارد و صفادشت واحدهایی برای تفریح و ایام آخر هفته خود دارند ایجاد کرد تا به این بهانه به شهرستان ملارد سفر کنند.

 فرماندار ملارد ادامه داد: پیرو این موضوع اصناف و ادارات ملارد به جهت مراجعات برخی ازاین افراد در راستای اخذ انشعابات و یا مجوزهای قانونی پرتردد و منجر به ازدیاد جمعیت شده است.

 این مقام مسئول تصریح کرد: همچنین برخی نهادها مانند شعبات تامین اجتماعی در شهرستانهایی همجوار مانند کرج تعطیل می باشد و همین امر موجب هدایت برخی افراد به سمت ملارد شده که در همین راستا مجددا درخواستی مبنی بر یکسان در نظر گرفتن شهر ملارد با تهران ارائه کردیم تا از مشکلات بعدی جلوگیری بعمل آید .

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا