مناسبت ها ملارد

سپاه ملارد 300 برنامه در هفته دفاع مقدس برگزار می کند

۳۰۰ برنامه در هفته دفاع مقدس و ۴۱ برنامه به عنوان برنامه‌ های اصلی و محوری برنامه ریزی و تدوین شده است

مرتضی رمضانی در نشست خبری که با حضور اصحاب رسانه برگزار شد ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس و چهل و یکمین سالگرد دفاع مقدس اظهار داشت: هفته دفاع مقدس بهترین فرصت برای بازخوانی جنگ و انتقال ارزشهای دفاع مقدس به ویژه فرهنگ ایثار و شهادت می‌ باشد لذا هدف اصلی در برنامه‌ هایی که پیش بینی کرده ایم علاوه بر زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا انتقال ارزش‌ های دفاع مقدس و تجربیات به نسل جوان می‌ باشد.

لطفا برای حمایت از ملاردی ها روی یکی از تبلیغات کلیک نمائید

وی از اهداف اصلی برنامه‌ های دفاع مقدس انتقال ارزش‌ های انقلاب و دفاع مقدس برای نسل امروز دانست است و تاکید کرد: شعار محوری ناحیه مقاومت شهرستان ملارد ما مقتدریم است از این جهت نسل نوجوان و جوان ما باید با فرهنگ ایثار و شهادت بیشتر آشنا شوند.

رمضانی ادامه داد: ۳۰۰ برنامه در هفته دفاع مقدس و ۴۱ برنامه به عنوان برنامه‌ های اصلی و محوری برنامه ریزی و تدوین شده است از اهم این برنامه‌ ها می‌ توان به زنگ ایثار و مقاومت در یکی از مدارس شهرستان ملارد، اولین یادواره ادارات شهرستان ملارد، تجلیل از بسیجی‌ های نمونه، بازدید از پارک ملی هوا و فضا ویژه مسئولین شهر ملارد، برنامه با این ستاره‌ ها در دو نقطه از شهر با محتوای بحث روایتگری راویان دفاع مقدس و همچنین نمایشگاه دفاع مقدس در سطح شهر ملارد اشاره کرد.

 

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
نمایش بیشتر
لطفا برای حمایت از ملاردی ها روی یکی از تبلیغات کلیک نمائید

اکبر مزرئی

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، بورس، ارز و طلا و طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا