مناسبت ها ملارد

نيروی انتظامی در راستای تحقق اهداف و رسالت قوه قضائيه هميشه در کنار اين نهاد انقلابی خواهد بود

فرمانده انتظامی ملارد به مناسبت فرارسیدن هفته قوه قضائیه در دیدار با دادستان و رئیس دادگستری شهرستان ملارد گفت: نیروی انتظامی در راستای تحقق اهداف و رسالت قوه قضائیه همیشه در کنار این نهاد انقلابی خواهد بود.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ منصور خدایی به همراه معاونان و هیئت همراه با حضور در دفتر رئیس دادگستری شهرستان ملارد ضمن دیدار با مراجع قضائی، فرارسیدن هفته قوه قضائیه را تبریک گفت.

 

این مقام انتظامی افزود: پاسداری از قانون اساسی و سرلوحه قرار دادن رهنمود ها و تدابیر مقام عظمای ولایت را مسئولیتی خطیر و حساس بر شمرد و افزود: بی شک قوه قضائیه جمهوری اسلامی ایران با پاسداری از قانون اساسی و سرلوحه قرار دادن رهنمود ها و تدابیر مقام عظمای ولایت حضرت آیت الله امام خامنه ای ( حفظ الله )، مسئولیت خطیر و حساسی در پشتیبانی از حقوق فردی، اجتماعی و تحقق عدالت عهده دار است و نیروی انتظامی در راستای تحقق اهداف و رسالت قوه قضائیه چون همیشه در کنار و یار این نهاد انقلابی خواهد بود.

وی در ادامه بیان کرد: نیروی انتظامی و دستگاه قضائی در كنار هم می توانند منشاء امنیت پایدار در تمامی زمینه ها از جمله زمینه اجتماعی و روحی و روانی برای مردم و اجتماع باشند و با ایجاد چنین تعاملی مردم می توانند احساس امنیت خوبی داشته باشند.

محمد داداش زاده رئیس دادگستری شهرستان ملارد از زحمات فرماندهی و کارکنان انتظامی شهرستان در برقراری نظم و امنیت در سطح شهرستان تقدیر و تشکر کرد و بیان داشت: ماموران نیروی انتظامی در کلیه ماموریت های محوله همیشه حاضر بوده و نشان داده اند که از هیچ تلاشی در برقراری امنیت مضایقه نمی کنند.

سرهنگ خدایی در پایان خاطر نشان ساخت: امید است با توسعه و تقویت تعاملات ناجا و قوه قضائیه به اهداف مد نظر برسیم و ساز و کاری را ایجاد کنیم که مأموریت ها به نحو شایسته ای انجام شود.

جای تبلیغات شما
منبع خبر
پایگاه خبری پلیس
نمایش بیشتر

اکبر مزرئی

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، بورس، ارز و طلا و طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا