آموزش و پرورش ملارد

پایگاه های سنجش در شهرستان ملارد کلید خورد

معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش شهرستان ملارد از آغاز به کار پایگاه های سنجش نوآموزان از 5 تیرماه در این شهرستان خبر داد.

به گزارش دفتر اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان ملارد رقیه عبدالمالکی معاون آموزش ابتدایی در تشریح این خبر گفت: از پنجم تیرماه ، 6 پایگاه در سطح شهرستان ملارد به مدت 50 روز کاری نسبت به سنجش سلامت نوآموزان پایه اول دبستان اقدام می کنند.

عبدالمالکی ساعت کاری این پایگاه ها را 8 صبح تا 12 ظهر از شنبه تا چهارشنبه هر هفته بجر روزهای تعطیل رسمی اعلام کرد و افزود: در هر پایگاه 10 نفر عوامل اجرایی و در مجموع 60 نفر از همکاران فرهنگی در پایگاه های سنجش فعالیت خواهند کرد.

لطفا برای حمایت از ملاردی ها روی یکی از تبلیغات کلیک نمائید

وی تصریح کرد: با توجه به شرایط شیوع بیماری کرونا سال گذشته 5 هزار و پانصد نوآموز سنجش شدند اما پیش بینی می شود امسال 7 هزار نوآموز به این پایگاه ها مراجعه کنند.

 

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
نمایش بیشتر
لطفا برای حمایت از ملاردی ها روی یکی از تبلیغات کلیک نمائید

اکبر مزرئی

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، بورس، ارز و طلا و طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا