انتخابات ملارد

مشارکت ۹۸ هزار نفری مردم ملارد در انتخابات

فرماندار ملارد با اشاره به مشارکت بیش از ۹۸ هزار نفر از مردم ملارد در انتخابات ۲۸ خرداد ماه، گفت: در جریان فرآیند اخذ رأی تعدادی از متخلفان انتخاباتی توسط ضابطان قضایی بازداشت شده و انتخابات در کمال امنیت و سلامت برگزار شد.

سجاد برنجی فرماندار شهرستان ملارد در گفت‌ و گو با خبرنگار فارس در ملارد با اشاره به برگزاری انتخابات ۲۸ خرداد، اظهار کرد: انتخابات مطابق دستور ستاد انتخابات کشور در کمال آرامش، سلامت و امنیت و با حضور پرشور مردم در ۱۸۶ شعبه اخذ رأی در دو بخش ملارد و صفادشت شهرستان ملارد برگزار شد.

 

لطفا برای حمایت از ملاردی ها روی یکی از تبلیغات کلیک نمائید

وی افزود: در ملارد از میان حدود ۳۰۰ هزار نفر واجد شرایط رای دادن، حدود بیش از ۹۸ هزار نفر در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، میان‌ دوره‌ ای دوره پنجم خبرگان رهبری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا برگزار شد.

فرماندار ملارد بیان داشت: در خصوص مقابله با تخلفات انتخاباتی نیز، در جریان فرآیند اخذ رأی افرادی توسط ضابطان قضایی بازداشت و به مقام قضایی جهت رسیدگی معرفی شدند و مورد خاص در شعب اخذ رأی دیده نشد.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
منبع خبر
خبرگزاری فارس
نمایش بیشتر
لطفا برای حمایت از ملاردی ها روی یکی از تبلیغات کلیک نمائید

اکبر مزرئی

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، بورس، ارز و طلا و طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا