بهزیستی ملارد

رئیس اداره بهزیستی شهرستان ملارد از تشکیل کارگروه طرح محب خبر داد

در راستای آگاهسازی و آموزش مردم در در شرایط غیرطبیعی مانند سیل، زلزله و سایر بحرانها جلسه ای با عنوان کارگروه طرح محب در شهرستان ملارد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی شهرستان ملارد ، به همت مرکز مشاوره النا نشستی با حضور نمایندگان پایگاه های محب و تدریس زرین قلم کارشناس ارشد روانشناسی تشکیل که اطلاعات اولیه در خصوص چگونگی راه اندازه این پایگاهها و آموزش های لازم جهت راهنمایی افراد ارائه گردید.

داود خادم رئیس این اداره با بیان اهمیت استمرار این جلسات گفت: این طرح با تاکید بر ساختارهای محله ای به معنی تشکیل و آموزش گروههای فوریتی خدمات مشاوره ای و تامین سلامت روانی اجتماعی در حوادث غیرمترقبه می باشد.

لطفا برای حمایت از ملاردی ها روی یکی از تبلیغات کلیک نمائید

خادم در ادامه افزود: این پایگاه ها با استقرار در محلات و اطلاع رسانی و آگاه سازی افراد نحوه مدیریت بحران و برخورد مناسب در شرایطی چون زلزله ، سیل ، جنگ و …. را آموزش می دهند.

اعظم عینی معاون پیشگیری این اداره نیز با بیان اینکه این طرح تحت عنوان طرح محب اجرا می شود گفت: مقرر گردید در قدم اول جلسات آموزشی دوره ای مانند آموزش استرس، ترس، کمک های اولیه و … بصورت دوره ای و فشرده جهت نمایندگان این پایگاه ها برگزار شود و پس از آن با انتقال اطلاعات کامل افراد در محلات و روستاها اقدام به آگاه سازی افراد نمایند.

وی افزود: طرح مذکور پس از وقوع حوادث اجرا می شود و تنها به موضوع افراد و نجات تاکید دارد.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
منبع خبر
روابط عمومی بهزیستی ملارد
نمایش بیشتر
لطفا برای حمایت از ملاردی ها روی یکی از تبلیغات کلیک نمائید

اکبر مزرئی

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، بورس، ارز و طلا و طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

اخبار مرتبط

5 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا