شهرداری صفادشت

انجام٢٩٧ عملیات اطفاء حریق و امداد و نجات در٣ماهه اول پایگاه های آتش نشانی شهرداری صفادشت

فرمانده پایگاه آتش نشانی شهرداری صفادشت از فعالیت های٣ ماهه اول پایگاه های آتشنشانی شهر خبر داد.

رضا کریمی ، فرمانده پایگاه آتش نشانی شهرداری صفادشت با این عنوان که از ابتدای سال ١۴٠٠ تاکنون بالغ بر٢٩٧ عملیات امداد و نجات و اطفاء حریق در شهر و روستاهای حریم انجام شده است، گفت:

 

لطفا برای حمایت از ملاردی ها روی یکی از تبلیغات کلیک نمائید

از آنجا که وظیفه این پایگاه حضور و امداد رسانی به موقع در شرایط بحرانی با تمام توان در جهت حفاظت و نجات جان و مال شهروندان می باشد، در سه ماهه ی اول سالجاری بالغ بر١۴٠مورد عملیات اطفاء حریق؛ ۶٢مورد امداد و نجات و ٩۵ امدادرسانی در سایر موارد انجام گردیده است که امید است نرخ این آمار تا پایان سال روبه کاهش باشد.

کریمی، همچنین از برگزاری کلاس های آموزشی جهت پرسنل و شهروندان شهر نیز خبر داد و گفت آموزش پرسنل به صورت روزانه جهت آمادگی بیشتر جسمانی و مهارتی بیشتر آتش نشانان در پایگاه های آتش نشانی برگزار می گردد و به منظور ارتقاء ایمنی سطح شهر بازدید از مراکز مختلف و برگزاری کارگاههای آموزشی و پیشگیری با حضور شهروندان نیز کماکان درحال برگزاری می باشد.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
منبع خبر
روابط عمومی شهرداری صفادشت
نمایش بیشتر
لطفا برای حمایت از ملاردی ها روی یکی از تبلیغات کلیک نمائید

اکبر مزرئی

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، بورس، ارز و طلا و طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا