آموزش و پرورش ملارد

آغاز مصاحبه از متقاضیان مدیریت مدارس ملارد

مدیر آموزش و پرورش شهرستان ملارد از آغاز مرحله مصاحبه از متقاضیان پست مدیریت مدارس از صبح روز چهارشنبه دوم تیرماه به مدت 6 روز خبر داد.

به گزارش دفتر اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان ملارد، طیب رضائی فر در تشریح این خبر گفت: مرحله مصاحبه متقاضیان مدیریت مدارس ملارد از صبح روز چهارشنبه دوم تیر ماه طبق برنامه زمانبندی شده در پژوهش سرای بو علی سینای آغاز می شود.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان ملارد تصریح کرد: 89 نفر از متقاضیان به مرحله مصاحبه راه یافتند که طی 6 روز و طبق جدولی که به متقاضیان اطلاع رسانی شده مصاحبه صورت می پذیرد.

لطفا برای حمایت از ملاردی ها روی یکی از تبلیغات کلیک نمائید

وی ویژگی های شخصیتی و روان شناختی، مهارت های تخصصی و فنی، مدیریت و برنامه ریزی را جز مولفه های مورد نظر در مصاحبه اعلام کرد و یادآور شد: متقاضیان می بایست راس ساعت مقرر در مصاحبه شرکت کنند و عدم حضور به منزله انصراف بوده و افراد ذخیره جایگزین خواهند شد.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
نمایش بیشتر
لطفا برای حمایت از ملاردی ها روی یکی از تبلیغات کلیک نمائید

اکبر مزرئی

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، بورس، ارز و طلا و طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا