آموزش و پرورش ملارد

راه یابی معلم ملاردی به مرحله کشوری هفتمین جشنواره الگوهای برتر تدریس درس تفکر و سبک زندگی

طیب رضایی فر مدیر آموزش و پرورش شهرستان ملارد از راه یابی معلم ملاردی به مرحله کشوری هفتمین جشنواره الگوهای برتر تدریس درس تفکر و سبک زندگی خبر داد

به گزارش دفتر اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان ملارد، طیب رضایی فر از راه یابی معلم ملاردی به مرحله کشوری هفتمین جشنواره الگوهای برتر تدریس درس تفکر و سبک زندگی خبر داد و گفت: رقیه میرزایی معاون پرورشی آموزشگاه عطیه از شهرستان ملارد پس از داوری در سطح استانی، موفق به راه یابی به مرحله کشوری این جشنواره شدند.

لطفا برای حمایت از ملاردی ها روی یکی از تبلیغات کلیک نمائید

مدیر آموزش و پرورش شهرستان ملارد ارائه الگوهای برتر تدریس در فضای مجازی، و اصلاح روش های سنتی و استفاده از روش های نوین آموزش به همراه بهبود فرآیند یاددهی و یادگیری را از اهداف مهم این جشنواره بیان کرد و ادامه داد: در مرحله منطقه ای 70 اثر به این اداره ارسال شد و پس از داوری 2 اثر به مرحله استانی راه یافت.

این مقام مسئول ضمن آرزوی موفقیت برای فرهنگیان شهرستان ملارد اظهار داشت: امیدوارم جمع آوری مجموعه ای از تجربیات همکاران در جشنواره الگوهای برتر تدریس درس تفکر و سبک زندگی پایه هفتم و هشتم، در جهت ارتقای مهارت­ های تدریس مجازی گام موثری باشد.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
نمایش بیشتر
لطفا برای حمایت از ملاردی ها روی یکی از تبلیغات کلیک نمائید

اکبر مزرئی

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، بورس، ارز و طلا و طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا