آموزش و پرورش ملارد

راهیابی 5 دانش آموز ملاردی به مرحله کشوری مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش آموزی

مدیر آموزش و پرورش شهرستان ملارد از راهیابی ۵ نفر از دانش آموزان ملاردی به مرحله کشوری سی و نهمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش آموزی خبر داد.

به گزارش دفتر اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان ملارد طیب رضایی فر از راهیابی ۵ نفر از دانش آموزان ملاردی به مرحله کشوری سی و نهمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش آموزی خبر داد و تصریح کرد: این مسابقات که همزمان با هفته قرآن و عترت در مناطق آغاز شده بود پس از برگزاری در مرحله آموزشگاهی و منطقه در مرحله استانی اجرا گردید و ۲۸ نفر از دانش آموزان این شهرستان موفق به کسب رتبه های اول تا سوم این در مرحله استانی شدند.

لطفا برای حمایت از ملاردی ها روی یکی از تبلیغات کلیک نمائید

مدیر آموزش و پرورش شهرستان ملارد ضمن تقدیر از تلاش های دانش آموزان ساعی، معاونین، مربیان و همکاران حوزه پرورشی اذعان داشت: از دانش آموزان راه یافته به مرحله استانی ۸ نفر رتبه اول، 4 نفر رتبه دوم و ۱۶ نفر رتبه سوم را کسب کردند.

این مقام مسئول افزود: این دوره از مسابقات به صورت مجازی در بستر شبکه شاد برگزار و دانش آموزان در رشته‌ های قرائت قرآن، حفظ، مداحی، اذان، مفاهیم قرآن کریم، نهج‌ البلاغه، صحیفه سجادیه، احکام و انشای نماز به رقابت پرداختند.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
نمایش بیشتر
لطفا برای حمایت از ملاردی ها روی یکی از تبلیغات کلیک نمائید

اکبر مزرئی

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، بورس، ارز و طلا و طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا