آب و فاضلاب ملارد

جلوگیری از خروج ۳۰ هزار متر مکعب آب در شهریار و ملارد

مدیر امور منابع آب شهرستان‌های شهریار، ملارد و قدس از انسداد ۴ حلقه چاه غیرمجاز و جلوگیری از تخلیه سالیانه حدود ۳۰ هزار متر مکعب آب، خبر داد.

محمدرضا گیتی پژوه مدیر امور منابع آب شهرستان‌ های شهریار، ملارد و قدس صبح امروز در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: با همکاری گروه گشت و بازرسی و اخذ دستور قضایی در جهت صیانت از منابع آبی، ۴ حلقه چاه غیرمجاز به عمق ۱۰۰ متر و دبی ۱/۵ لیتر بر ثانیه در هفته گذشته مسدود شد.

لطفا برای حمایت از ملاردی ها روی یکی از تبلیغات کلیک نمائید

وی با اشاره به اینکه این تعداد چاه‌ها در جهت اجرای طرح احیاء و تعادل بخشی آب‌ های زیرزمینی و صیانت از منابع آبی مسدود شده است، گفت: با انجام این عملیات از خروج ۳۰ هزار متر مکعب آب از سفره‌ های زیرزمینی جلوگیری خواهد شد.

مدیر امور منابع آب شهرستان های شهریار، ملارد و قدس ضمن قدردانی از همکاری دستگاه قضایی با امور منابع آب شهریار در برخورد با بهره‌ برداران غیر مجاز از آب‌ های زیرزمینی و سطحی، تصریح کرد: امور منابع آب این شهرستان، بر اساس قانون با هرگونه تخلف در زمینه آب‌ های سطحی و زیر زمینی با اهتمام جدی برخورد قانونی خواهد داشت.

 

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
منبع خبر
خبرگزاری فارس
نمایش بیشتر
لطفا برای حمایت از ملاردی ها روی یکی از تبلیغات کلیک نمائید

اکبر مزرئی

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، بورس، ارز و طلا و طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا